Tallinna Spordikool avas kandideerimise noortele saavutussportlastele

PM Haridusportaal
Copy
Spordivahendid, pilt on illustratiivne
Spordivahendid, pilt on illustratiivne Foto: Eero Vabamägi

Tallinna noorsportlastel on taas avanenud võimalus kandideerida Tallinna Spordikooli saavutussportlase programmi, esmakordselt on kandideerimine avatud ka kurtidele ja parasportlastele.

Vastuvõtt on alanud kaheks järgmiseks hooajaks ning taotlusi saab esitada kuni 19. juunini.

Tallinna abilinnapea Tiit Teriku sõnul on pealinna noorsportlastel suurepärane võimalus kandideerida Tallinna Spordikooli programmi, et oma sportlikku võimekust veelgi arendada ja näidata. «Nimekiri pealinna sportlastest ja tiitlivõitudest on väga muljetavaldav. Ühiskonna sidususe seisukohalt on oluline, et spordikooli programmi kandideerimine oleks avatud laiemale sihtgrupile, ka kurtidele ja parasportlastele, mille grupi soovime uuest õppeaastast avada,» rääkis Terik.

Vastuvõtt on sel kevadel avatud epeevehklemise, iluuisutamise, iluvõimlemise, judo, jäähoki, karate, kergejõustiku mitmevõistluse, kiiruisutamise, korvpalli, käsipalli, laskesuusatamise, maadluse, poksi, purjetamise, rannavõrkpalli, sulgpalli, taekwondo, tennise, ujumise, võrkpalli ja erinevate individuaalalade ühendrühmade erialadele.

Tallinna Spordikooli juhataja Maksim Butšenkovi sõnul korraldab spordikool saavutussportlastele eesmärgi täitmiseks vajalikke lisatreeninguid ja pakub tugiteenuseid, lähtudes sportlase vajadustest, eeldustest ja ettevalmistuse tasemest, andes konkreetse spordialaga seotud süvateadmisi. «Meie moto on Teel võidule! koos Tallinna Spordikooliga. Kandideerige julgesti, et jõuda oma spordialal tippu ja täita oma sportlikud unistused,» lisas Butšenkov.

Kandideerida on võimalik nii praegustel kui ka uutel saavutussportlastel ja võistkondadel oma sportlike saavutuste alusel. Täpsemad konkursitingimused ja taotluste vormid leiab spordikooli kodulehelt https://www.tallinn.ee/et/spordikool.

Tallinna Spordikool on Tallinna kultuuri- ja spordiameti hallatav asutus, mis toetab pealinna noorsportlasi alates 2014. aastast. Spordikooli eesmärk on saavutusspordi edendamine spordiklubide ja spordikooli vahelise koostöö kaudu, millega tagatakse saavutussportlaste ettevalmistus ning rahvusvaheline võistlusväljund.

Tagasi üles