EKSPERT EETRIS Anu Toots: «Eesti sotsiaalpoliitika väljakutsetest valimiste eel»

Claire Peinar
, Postimees TV toimetaja
Copy

Sel korral on «Ekspert eetris» saates külas sotsiaalpoliitika teenekas professor Anu Toots, kes kommenteerib parteide valimislubadusi sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnas.

Parteide valimisprogrammides kõlavad see aasta kõige eredamalt Eesti kaitsevõime ja sotsiaalpoliitika. Just viimane on sel korral «Ekspert eetris» saates luubi all, sest külas on Tallinna Ülikooli sotsiaalpoliitika professor Anu Toots. Saates tuleb juttu heaoluriigi väljakutsetest, tööjõuturu muutustest ja maksupoliitikast. Samuti küsime, milliseid muutus näeb ta poliitmaastikul? Ja milline on Eesti positsioon sotsiaalküsimustes Euroopas – kas paistame silma või sulandume massi?

Saadet juhib Tallinna Ülikooli BFMi avalike suhete lektor Mart Soonik.

Saatesari «Ekspert eetris» vahendab põnevaid, silmaringi avardavaid ja harivaid teemasid, olgu need tervise, poliitika, hariduse, kunsti või juriidika vallast. Saates arutatakse koos oma valdkonna ekspertidega aktuaalseid küsimusi, mis puudutavad kõiki. Teadlaste roll on ühiskonnas tähtsam kui kunagi varem. Iga päev paiskab õhku rohkem küsimusi kui vastuseid. Selguseks, uuteks lahendusteks ja tarkadeks otsusteks, olgu riigi või inimese tasandil, on vaja tõenduspõhisust.

«Ekspert eetris» sai alguse 2020. aasta kevadel ning pälvis oma teemapüstitustega 2020. aasta teaduse populariseerija tunnustuse.

Varasemaid saateid saab järele vaadata Tallinna Ülikooli veebilehel ja tv.postimees.ee.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles