E, 5.12.2022

Algab konkurss presidendi hariduspreemiatele

PM Haridusportaal
Algab konkurss presidendi hariduspreemiatele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Alar Karis
Alar Karis Foto: Pilt videost

Presidendi kultuurirahastu kuulutas taas välja konkursi presidendi noore haridustegelase preemiale ning reaalainete eripreemiale, taotlusi oodatakse 31. oktoobrini.

Mõlema preemia suurus on 5000 eurot ning need on mõeldud taotlemise ajal 35-aastasele või nooremale inimesele, kes on saavutanud Eesti hariduselus väljapaistvaid tulemusi, olgu siis õpetades, õppematerjale koostades või haridusuuendusi eest vedades. Kandidaate preemiale saavad esitada nii tingimustele vastavad inimesed ise kui ka nende kolleegid ja õpilased, samuti haridusalal tegutsevad organisatsioonid.

Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 31. oktoobril saata aadressil vpinfo@vpk.ee avaldus kandidaadi ja tema saavutuste tutvustusega.

Põhjalikumalt on kandideerimistingimused kirjas kummagi preemia statuudis, mis on kättesaadav veebilehel https://www.president.ee/et/vabariigi-president/institutsioonid/35 .

Noore haridustegelase preemiat rahastab Bolt ning noore haridustegelase reaalainete eripreemiat toetab Microsofti arenduskeskus Eestis.

Märksõnad
Tagasi üles