Sel aastal lisandusid unikaalsesse programmi mainekad väliskõrgkoolid eesotsas Aalborgi ülikooliga. Ülikooli professor ja teadur David Jakobsen ütles, et väljakutsed haridusasutuste ja ettevõtluskeskkonna vahel ei ole uued, kuid neid võimendab digitaliseerumine. «Ülikool on alates 12. sajandi algusest olnud kahe aspekti keskmes: ühest küljest tuleb täita ärisektoris nõutavaid kompetentse, kuid samas on tarvis toetada kriitiliselt mõtleva isiksuse kujunemist,» ütles Jakobsen.
Tema sõnul on aastast aastasse süvenemas trend, kus järjest vähem keskendutakse humanitaarharidusele ja rohkem ärilistele oskustele. «Näiteks raalmõtlemine, kus ideeliselt peaksime arendama oma loogikat, matemaatika- ja tehnoloogiaalaseid oskusi. Samas ei saa unustada, et üksnes nende oskustega ei lahenda me eksistentsiaalseid ja moraalseid probleeme, mis ootavad tulevikus,» kirjeldas ta.
Koolituskrediit on programm, mis vahendab kõrg-, kutse- ja ülikoolide kursuseid Ülemiste City ettevõtetele ja nende töötajatele. Linnaku töötajatele on kursused tasuta, teistele tasulised. Platvormil koolituskrediit.ee on aastas 400–500 kursust. Teiste seas leiab kursuseid kaheksast Eesti õppeasutusest – Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor, Tallinna Tehnikaülikoolist, Tallinna Ülikoolist, Eesti Kunstiakadeemiast, Tartu Ülikoolist, Eesti Maaülikoolist, Tallinna Majanduskoolist, Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolist ja Tartu Rakendustlikust Kolledžist. Rahvusvaheliselt on esindatud Kazimieras Simonaviciusi ülikool Leedust, Aalborgi ülikool Taanist ja Vilniuse kolledž. Jaanuarist lisanduvad programmi Kanasawa ülikool Jaapanist ja Arcada ülikool Soomest.