K, 8.02.2023

Vaata, kes on Tallinna parimad haridustöötajad

PM Haridusportaal
Vaata, kes on Tallinna parimad haridustöötajad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Õpetaja. Foto on illustratiivne.
Õpetaja. Foto on illustratiivne. Foto: www.freepik.com

Tallinna linnavõim tunnustab oktoobris toimuval pidulikud galal kokku 136 parimat pealinna haridustöötajat. 

Tallinna aasta õpetajate valimisel lähtuti kategooriatest aasta lasteaiaõpetaja, aasta klassiõpetaja, aasta klassijuhataja, aasta põhikooli aineõpetaja, aasta gümnaasiumiõpetaja, aasta kutseõpetaja, aasta huvialaõpetaja, aasta tugispetsialist, aasta õppeasutuse juht, aasta haridustegu ja aasta hariduse sõber. Sealjuures võeti arvesse haridus- ja teadusministeeriumi antud juhistest. Noore õpetaja ja Tallinna kõige spordisõbralikuma õpetaja konkursi valimisel lähtuti Tallinna haridusameti koostatud hindaisjuhendist.

Hindajate antud punktide alusel tekkisid punktisummad, mille alusel koostati kategooriates pingeread. Seega tunnustatakse kokku 136 kandidaati järgmiselt:

Aasta lasteaiaõpetaja

Imbi Nuut, Tallinna Mardi lasteaed

Aet Vahemäe, lasteaed Päikene

Anne Haljasmäe, Tallinna Veerise lasteaed

Anne Pedak, Tallinna lasteaed Vesiroos

Annika Rimm, Rõõmutarekese lasteaed

Irina Kägu, Tallinna Kadaka lasteaed

Irina Leinsaar, Tallinna Rännaku lasteaed

Julia Larionova, lasteaed Ojake

Kristel Liis, Tallinna Vormsi Lasteaed

Liia Schlitski, Tallinna Kannikese Lasteaed

Linda Keita, Tallinna Endla Lasteaed

Maiu Kannel, Tallinna Lepistiku Lasteaed

Marika Saul Tallinna Padriku Lasteaed

Marju Martjan, Tallinna Lasteaed Õunake

Miralda Põder, Tallinna Lasteaed Pääsusilm

Natalia Lebjodkina, Tallinna Liikuri Lasteaed

Pille Kruus, Tallinna Päikesejänku Lasteaed

Pärtel Toompere, Tallinna Männikäbi Lasteaed

Tatjana Mosjagina, Tallinna Kihnu Lasteaed

Valeria Martjanova, Tallinna Kuristiku Lasteaed

Veronika Konjušenko, Tallinna Päevalille Lasteaed

Aasta klassiõpetaja

Anna Solomko, Tallinna Pae Gümnaasium

Eve Rohtla, Tallinna Rahumäe Põhikool

Kaia Beres, Rocca al Mare Kool

Liivi Luhtaru, Tallinna Vaba Waldorfkool

Mirjam Hallingu, Pirita Majandusgümnaasium

Natalja Volosova, Tallinna Kadaka Põhikool

Piret Kellam, Tallinna 21. Kool

Svetlana Zahharova, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Aasta klassijuhataja

Anne Kato, Tallinna Laagna Gümnaasium

Eva Jakovlev, Tallinna Lilleküla Gümnaasium

Helen Nuudi, Tallinna Nõmme Põhikool

Helen Paasmäe, Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Jevgenia Gluškova, Tallinna Kadaka Põhikool

Kairi Salu, Tallinna Õismäe Gümnaasium

Karl-Robert Läll, Tallinna Arte Gümnaasium

Kristel Kubber, Tallinna 32. Keskkool

Maryna Basenko, Ehte Humanitaargümnaasium

Nele Raat, Gustav Adolfi Gümnaasium

Olga Belova, Karjamaa Põhikool

Olga Gavrilova, Ehte Humanitaargümnaasium

Pille Pruuden, Pirita Majandusgümnaasium

Rivo Määr, Tallinna Kivimäe Põhikool

Taavi Remmel, Tallinna Kunstigümnaasium

Tuuli Juks, Kalamaja Põhikool

Aasta põhikooli aineõpetaja

Arvis Kiristaja, Tallinna Arte Gümnaasium

Dmitri Mištšenko, Ehte Humanitaargümnaasium

Ilmi Laur-Paist, Tallinna 21. Kool

Iryna Inozemtseva, Tallinna Tehnikagümnaasium

Kevin Pruus, Kalamaja Põhikool

Kristel Koger, Tallinna Tondi Kool

Maarit Leben Pirita Majandusgümnaasium

Marju Rannamaa, Ristiku Põhikool

Merle Raidma, Tallinna Mustamäe Gümnaasium

Piret Hinrikus-Sage, Rocca al Mare Kool

Ruth Semerik, Gustav Adolfi Gümnaasium

Svetlana Simonova, Tallinna Pae Gümnaasium

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Anna Lihodedova, Tallinna Pae Gümnaasium

Eha Aare, Tallinna 32. Keskkool

Eve Ader, Tallinna Laagna Gümnaasium

Imre Vijard, Tallinna Laagna Gümnaasium

Ivi Olev, Tallinna Saksa Gümnaasium

Karola Veiberg, Tallinna Ühisgümnaasium

Katri Mirski, Gustav Adolfi Gümnaasium

Kristjan Õmblus, Tallinna 21. Kool

Lemme-Liis Elp, Tallinna Lilleküla Gümnaasium

Marika Kransive,r Ehte Humanitaargümnaasium

Marina Rüütel, Haabersti Vene Gümnaasium

Marju Kubre, Tallinna Mustamäe Gümnaasium

Martin Saar, Tallinna Reaalkool

Terje Maarand, Tallinna Ehituskool

Tiina Saar, Tallinna 32. Keskkool

Aasta kutseõpetaja

Annely Märtin, Tallinna Majanduskool

Jane Helendi, Tallinna Majanduskool

Kadri-Ann Sumera, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Peeter Pinka, Tallinna Tööstushariduskeskus

Terje Jaksen, Tallinna Ehituskool

Aasta huvialaõpetaja

Aleks Moppel, Ehte Humanitaargümnaasium

Andrus Lillepea, Lasnamäe Muusikakool

Anželina Latõševa, Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Anu Pärn, Lasnamäe Muusikakool

Arvo Luik, Tallinna Pae Gümnaasium

Eve Reisalu, Ristiku Põhikool

Kadri Lepik, Tallinna Lilleküla Gümnaasium

Kersti Kuusk, Tallinna Kunstikool

Kristel Laas, Tallinna Muusikakool

Lilian Kapp, Tallinna Huvikeskus „Kullo"

Maris Vallsalu, Tallinna Muusikakool

Olga Bogdanova-Kööp, Tallinna Tondiraba Huvikool

Riina Lõhmus, Tallinna Kanutiaia Huvikool

Signe Suviste, Tallinna Kopli Huvikool

Sondra Lampmann, MTÜ Nukufilmi Lastestuudio Animakool

Tiiu Üksik, Tallinna 32. Keskkool

Valentina Antonova, Tallinna Tondiraba Huvikool

Aasta tugispetsialist

Agnes Kivi, Tallinna Reaalkool

Alisa Tuljakova, Lasteaed Ojake

Elena Pavlova, Tallinna Pae Gümnaasium

Hille-Mai Seero, Tallinna Õppenõustamiskeskus

Jelena Petrenko, Tallinna 53. Keskkool

Karmen Palts, Tallinna Kelmiküla Lasteaed

Liina Kask, Tallinna Paekaare Lasteaed

Mari Tammur, Ristiku Põhikool

Pille Korsten, Tallinna Saksa Gümnaasium

Svetlana Udras, Lasnamäe Gümnaasium

Aasta õppeasutuse juht

Imbi Viisma, Kadrioru Saksa Gümnaasium

Meelis Kond, Tallinna 21. Kool

Toomas Pikhof, Pirita Majandusgümnaasium

Aasta haridustegu

Alushariduse juhtide järekasvu-ja mentoriprogramm

Tallinna Haridusamet ja PMP Fontes

IT-õpilaste kogukonna loomine Gustav Adolfi Gümnaasiumis

Gustav Adolfi Gümnaasium

Tallinna Haridusameti klassijuhataja teema-aasta 2020/2021

Tallinna Haridusamet

Aasta hariduse sõber

AS Tallinna Vesi AS Tallinna Vesi

Märt Lume Eesti Virtuaal- ja Liitreaalsuse Assotsiatsioon, Futuclass

Raadiosaade

Haridusmõte Kuku Raadio

Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja

Anneli Lõokene, Tallinna Meelespea Lasteaed

Heili Heinaste, Pirita Lasteaed

Kristel Koger, Tallinna Tondi Kool

Margit Randver, Kadrioru Saksa Gümnaasium

Mari-Ann Järve, Tallinna Tuule Lasteaed

Ravo Vaga, Tallinna Järveotsa Gümnaasium

Siim Oja, Tallinna Kelmiküla Lasteaed

Noor õpetaja 2022

Fred Gregor Rahuoja, Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Hell Viitkar, Tallinna Lasteaed Vikerkaar

Jelena Dinovski, Tallinna Rännaku Lasteaed

Kadri Ojaste, Tallinna Meelespea Lasteaed

Kairit Pällö, Tallinna Lepistiku Lasteaed

Katre Küppar, Tallinna Mürakaru Lasteaed

Kerli Elmaste, Taime Lasteaed

Kertu Saare, Tallinna Kristiine Gümnaasium

Kristin Pae, Tallinna Rännaku lasteaed

Laura Nõu, Tallinna Päikesejänku Lasteaed

Marcus Lauri, Tallinna Tehnikagümnaasium

Marelle Laever, Tallinna Lasteaed Sipsik

Merle Sarapuu, Tallinna Lasteaed Männimudila

Olga Kofanova, Pelguranna Lasteaed

Teele Raam Pello, Tallinna Kunstikool

Viktoria Svistunova, Tallinna Lasteaed Delfiin

Parimatele antakse tunnustused üle oktoobris toimuval pidulikul galal.

Märksõnad
Tagasi üles