«Konstruktsiooniliselt on tehnoloogiakeskuse maja puitehitis, mille valmistas suurte kogemustega kodumaine ettevõte Peetri Puit OÜ, mida tuntakse rohkem brändinime Arcwood järgi,» selgitas Madisson. «Oma olemuselt osutus projekteeritud maja konstruktsioon ehitajale tavapärasest raskemaks, ent ette tulnud raskused lahendasime omavahelise hea koostööga,» lisas ta.
Madissoni sõnul on hoone ruumiplaneeringult kõrgete lagedega ja väga avarate klassidega. Tänapäevase lahendusega paistab silma ka garaažiosa katus, mis on kaetud üha rohkem kasutust leidvate kukeharjamattidega.
Valminud objekti ühe keerukama osana tõi Revin Grupi juhataja välja valgustite ja tehnoloogiliste seadmete tellimine. «Mõlemal juhul avaldasid mõju nii koroonaviirus kui ka Ukraina sõda, mistõttu ei olnud täpset infot tarnegraafikute kohta. Ent nagu öeldakse: ületamatuid olukordi ei ole! Hangitud seadmed on kõrgtehnoloogilised, selliseid tavalistes töökodades ei kohta,» tähendas Madisson, lisades, et uuel hoonel on lisaks muule oma 12-kilovatine päikesepaneelide park.
Ühes tehnoloogiakeskusega ehitas Revin Grupp välja Tuleviku ja Lembitu tänavat ühendava väikese promenaadi, kuhu istutati puid ning paigaldati istepingid ja jalgrattahoidjad.
Hoone arhitektuuriprojekti autor on Joel Kopli arhitektibüroost Kuu arhitektid, sisekujunduse tegi Kristel Jakobson ja ehitas OÜ Revin Grupp.
Ehitise maksumus oli suurusjärgus 2 miljonit eurot, mida kaasrahastati Euroopa regionaalarengu fondist põhikoolivõrgu korrastamise meetmest ligi 800 000 euroga. Ülejäänud osas rahastas ehitust Rakvere linn.