T, 21.03.2023

EKSPERT EETRIS ⟩ Roman German: «Milline on olukord krüptoturul?»

Claire Peinar
, Postimees TV toimetaja
Roman German: «Milline on olukord krüptoturul?»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Viimased nädalad on täitnud interneti meemidega, mis pilavad krüptoturu näiliselt teravat langust. Milline on krüptoraha olukord Eestis ja milline digitaalse valuuta tulevik kogu maailmas, arutleb «Ekspert eetris» saates Krüpto Klubi asutaja Roman German.

Maikuu jooksul on langenud mõne krüptovaluuta väärtus maailmaturul ligi 100%. Nii leidubki investoreid, kelle 10 000 dollaritesse ulatuvate investeeringute väärtusest jäi ühtäkki järele umbes 200 dollarit.

Kuivõrd kõikuv on krüptoraha võrreldes tavapärase valuutaga ning mis on kõikumise põhjused, räägime lahti Tallinna Ülikooli vilistlase Roman Germaniga selle nädala «Ekspert eetris» saates. Samuti teeme juttu krüptovaluuta olukorrast ja sellesse investeerimise mõistlikusest Eesti kontekstis.

Saatejuht on Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Rein Olesk.

Saatesari «Ekspert eetris» vahendab põnevaid, silmaringi avardavad ja harivaid teemasid, olgu tegu tervise, poliitika, hariduse, kunsti või juriidikaga. Saates arutatakse koos oma valdkonna ekspertidega praegu aktuaalseid küsimusi, mis puudutavad kõiki. Teadlaste roll on ühiskonnas tähtsam kui kunagi varem. Iga päev paiskab õhku rohkem küsimusi kui vastuseid. Selguseks, uuteks lahendusteks ja tarkadeks otsusteks, olgu riigi või inimese tasandil, on vaja tõenduspõhisust.

Saatejuhid on Tallinna Ülikooli arendusprorektor Katrin Saks, BFMi lektor Mart Soonik ja Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Rein Olesk.

«Ekspert eetris» sai alguse 2020. aasta kevadel ning pälvis oma teemapüstitustega 2020. aasta teaduse populariseerija tunnustuse.

Varasemaid saateid saab järele vaadata Tallinna Ülikooli veebilehel ja tv.postimees.ee.

Märksõnad
Tagasi üles