K, 1.02.2023

Eesti keele majad pakuvad suvel erinevaid keele harjutamise võimalusi

BNS
Eesti keele majad pakuvad suvel erinevaid keele harjutamise võimalusi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eesti keele maja avamine Tallinnas jaanuaris 2019.
Eesti keele maja avamine Tallinnas jaanuaris 2019. Foto: Konstantin Sednev

Suveperioodil pakuvad eesti keele majad erinevaid meeleolukaid keele harjutamise võimalusi.

Suvesooja saabudes pakutakse keelepraktika võimalusi rohkem ka vabas õhus – nii ekskursioone, matku, väljasõite kui ka laagreid Narvas, Tallinnas ja üle Eesti.

Narva keelemaja kutsub kõiki juba 6. mail Narva teaduse päevale, kus Eesti tuntuimad teadlased aitavad uurida ümbritsevat ja õppida paremini tundma Narva jõge, selle elanikke ja samuti neid, kes elavad jõe kallastel: linde, nahkhiiri ja inimesi. Toimuvad ekskursioonid, loengud ja kontserdid. Lisaks oodatakse keeleõppijaid osalema ka Ida-Virumaa põnevaid kohti tutvustavatel keelematkadel ja eesti-vene tandemlaagris, kus aidatakse üksteisel eesti ja vene keelt õppida ning praktiseerida.

Tallinna eesti keele maja korraldab juunis keeleõppijatele väljasõidud Aegna ja Prangli saarele, keeleõppelaagri Lahemaal ning suhtlusklubi «Keeleõpe Meremuuseumis» viib laevaga Tallinna lahele. Ka augustis korraldatakse kõnekeelt rikastavaid väljasõite, toimub eesti-inglise tandemlaager Palamusel ning väljasõit Põltsamaa roosiaeda ja mõisatesse. Kliente oodatakse ka teistesse jätkutegevustesse suvist ilma nautima, eesti keelt harjutama ja uusi tutvusi leidma.

Keelemajade ürituste kavaga saab tutvuda veebiaadressil integratsioon.ee/kalender. Keele harjutamise sündmustele saab registreeruda iseteeninduskeskkonna integratsioon.ee/iseteenindus kaudu, kus on registreerumiseks avatud kõik käimasoleva kuu üritused ja plaanide tegemiseks nähtavad järgmise kuu omad.

Jooksvalt saab keelemajade põnevatel projektidel silma peal hoida Facebookis.

Märksõnad
Tagasi üles