K, 5.10.2022

Tallinna Ülikooli avatud uste päev toimub virtuaalmaailmas

BNS
Tallinna Ülikooli avatud uste päev toimub virtuaalmaailmas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tallinna Ülikooli Terra hoone.
Tallinna Ülikooli Terra hoone. Foto: Mihkel Maripuu

Tallinna Ülikool avab virtuaalsed uksed koolinoortele 1. märtsil kell 11–16, et tutvustada õppimisvõimalusi bakalaureuse õppekavadel.

Tallinna Ülikooli virtuaalmaailmas saavad osalejad tutvuda kõikide ülikooli instituutide ja Haapsalu kolledži õppimisvõimalustega. Virtuaalmaailmas vastavad huviliste küsimustele ülikooli nõustajad.

«Gatheri platvormil avatud uste päeval osalemine on natuke nagu arvutimängu «Sims» mängimine. Iga osaleja saab endale luua meelepärase välimusega karakteri ning käia virtuaalses ülikoolis sellega siis ringi,» rääkis ülikooli turunduse peaspetsialist Kertu Punger.

Ta lisas, et ülikool korraldab avatud uksi tänavu virtuaalselt ennekõike viiruskriisi tõttu. «Samas on igasugune virtuaalmaailm ka praegusele ajastule igati kohane, sest jälgides Mark Zuckenbergi plaani luua metaversum, siis tundub, et sotsiaalmeedia ka aina enam sellisesse virtuaalsesse vormi liigub,» ütles Punger.

Lisaks Gatheri virtuaalmaailmale toimuvad 1. märtsil ka Zoomis infotunnid, kus tutvustavad bakalaureusetasemel õppimisvõimalusi kõik ülikooli instituudid ja kolledž.

Kell 12 tutvustavad Zoomi infotunnis õppimisvõimalusi haridusteaduste instituut, ühiskonnateaduste instituut ja Haapsalu kolledž.

Kell 13 tutvustavad Zoomis õppimisvõimalusi loodus- ja terviseteaduste instituut ning humanitaarteaduste instituut.

Kell 14 tutvustavad bakalaureusetaseme õppimisvõimalusi Balti filmi, meedia ja kunstide instituut ning digitehnoloogiate instituut.

Magistriõppe võimalusi tutvustab Tallinna Ülikool aprillis Zoomi vahendusel infotundides.

Tallinna Ülikooli õppima asumiseks saab avalduste vastuvõtt toimub tänavu 15.–30. juunini.

Märksõnad
Tagasi üles