Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

EKSPERT EETRIS ⟩ Larissa Jõgi ja Kaire Povilaitis: Aja jäljed – mida meil on elust õppida
Järelvaadatav

Saates «Aja jäljed – mida meil on elust õppida» räägime täiskasvanute õppimise ja heaolu seostest. Mida rohkem vaatepunkte, seda rohkem perspektiive, mis võimaldavad mõista õppimise paradokse, müüte, võimalusi ja väärtusi. Räägime andragoogikast, selle valdkonna kujunemise loost ja perspektiividest ülikoolis ning väljaspool ülikooli. Muu hulgas ilmus uus raamat «Andragoogika. Raamat õppimisest ja õpetamisest» ja räägime andragoogika õppe- ja teadusvaldkonna juubeliga seotud sündmustest.

Järjekordne «Ekspert eetris» toimub 13. oktoobril kell 16 täiskasvanud õppija nädalal ja külas on andragoogid: Larissa Jõgi, TLÜ haridusteaduste instituudi andragoogika dotsent, ja Kaire Povilaitis, TLÜ vilistlane ja andragoogika magistriõppe õppekava magistrant. Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik. 

Saatesari «Ekspert eetris» vahendab põnevaid, silmaringi avardavad ja harivaid teemasid, olgu tegu tervise, poliitika, hariduse, kunsti või juriidikaga. Saates arutatakse koos oma valdkonna ekspertidega just praegu aktuaalseid küsimusi, mis puudutavad kõiki. Teadlaste roll on ühiskonnas tähtsam kui kunagi varem. Iga päev paiskab õhku rohkem küsimusi kui vastuseid. Selguseks, uuteks lahendusteks ja tarkadeks otsusteks, olgu riigi või inimese tasandil, on vaja tõenduspõhisust.

Saatejuhid on Tallinna Ülikooli prorektor Katrin Saks, BFMi lektor Mart Soonik ja Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Rein Olesk.

«Ekspert eetris» sai alguse 2020. aasta kevadel ning pälvis oma teemapüstitustega 2020. aasta teaduse populariseerija tunnustuse.

Varasemaid saateid saab järele vaadata Tallinna Ülikooli veebilehel ja tv.postimees.ee.

Tagasi üles
Back