E, 26.09.2022

Kersna arutab EL-i kolleegidega teadusruumi juhtimist ja rakendamist

PM Haridusportaal
Kersna arutab EL-i kolleegidega teadusruumi juhtimist ja rakendamist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Minister Liina Kersna käskkirja alusel saavad täiendava rahastuse õpilünkade tasandamiseks kõik üldharidus- ja kutsekoolide pidajad.
Minister Liina Kersna käskkirja alusel saavad täiendava rahastuse õpilünkade tasandamiseks kõik üldharidus- ja kutsekoolide pidajad. Foto: Maanus Masing/Saarte Hääl

Haridus- ja teadusminister Liina Kersna osaleb kolmapäeval Brüsselis Euroopa Liidu (EL) teadusministrite kohtumisel, kus kiidetakse heaks nõukogu järeldused ülemaailmsest lähenemisest teadusuuringutele ja innovatsioonile ning toimub Euroopa teadusruumi juhtimise ja rakendamise arutelu.

Veel annab kohtumise eesistuja ülevaate institutsionaalsete Euroopa partnerluste määruse eelnõu menetlemise seisust, juulis toimunud soolise tegevuskava konverentsist ning komisjon annab teavet kolmandate riikide assotsieerumisest Euroopa horisondi programmiga, teatas ministeeriumi pressiesindaja.

Kersna osaleb ka ministrite ametlikul lõuna, kus peetakse arutelu teemal «Roheüleminek ja elu tulevikus: teaduse ja innovatsiooni suunatus, uus Euroopa Bauhausi algatus ning missioonid Euroopa horisondis».

Märksõnad
Tagasi üles